Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai, paslaugų pirkimas ir grąžinimas

Nesumokėjus užsakyme nustatyta tvarka nurodytų paslaugų kainos ar jos dalies, užsakymas netenka galios. Keleivis patvirtina, kad jam yra žinoma, kad už kelionę kainą siūlomų vietų skaičius yra ribotas ir už nurodytą kainą jų gali nelikti, jei už šią arba kitas keliones sumokėsite pavėluotai. Užsakymas nėra patvirtintas tol, kol negausite laiško apie patvirtinimą. Kol mokėjimas nėra gautas – kelionės kaina gali keistis, todėl rekomenduojama jį atlikti kuo greičiau.
Keleivis privalo susipažinti su maršrutu, kurį pasirinko bei kelionei reikalingais asmens dokumentais. Keleivis patvirtina, kad jam yra žinoma ir suprantama, kad nusprendus pakeisti išvykimo ir/ar atvykimo adresą, keleivis pats privalės pasirūpinti pervežimu iš vieno adreso į kitą.
Keleivis patvirtina, kad esant atšaukimams, pakeitimams ar vėlavimams ir nespėjant laiku atvykti, kelionės vykdytojas (TRAVELICO) neprisiima atsakomybės ir neįsipareigoja padengti atsiradusių nuostolių.

Jei norite peržiūrėti, pakeisti ar atšaukti savo Kelionės užsakymą, naudokitės užsakymo el. laiške nurodytomis instrukcijomis. Atkreipkite dėmesį, kad už užsakymo atšaukimą gali tekti sumokėti pagal Kelionių paslaugų teikėjo užsakymų atšaukimų, (išankstinio) apmokėjimo ar neatvykimų taisykles ir neturint teisės į bet kokį (išankstinio) apmokėjimo atlyginimą. Rekomenduojame įdėmiai perskaityti apmokėjimo ir neatvykimų taisykles prieš atliekant užsakymą ir nepamiršti atlikti tolimesnių mokėjimų, kurie gali būti reikalaujami konkrečiam užsakymui.